Aksident në Rahovec, ka të lënduar

  • 18 gusht 2019 - 09:12
Aksident në Rahovec, ka të lënduar

Një aksident trafiku mes dy veturave ka ndodhur pas mesnate në rrugën Xërxë-Rahovec.

Nga ky aksident besohet se ka persona të lënduar.

Policia dhe emergjenca janë paraqitur në vendin e ngjarjes.

(Kosova Sot Online)