Hajnat vjedhin ari dhe para

  • 18 gusht 2019 - 17:18
Hajnat vjedhin ari dhe para

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Ferizaj ka ndodhur një vjedhje, nga e cila hajdutët kanë arritur që të marrin me vete stoli ari dhe një shumë të parave.

Policia ende nuk ka arritur që të konfirmojë se kush kanë qenë personat të cilën e kanë kryer aktin.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:30 të mbrëmjes, ndërsa rasti është duke u hetuar.

(Kosova Sot Online)