Hajnat hyjnë në kishën e Shtërpcës, i vjedhin paratë

  • 24 gusht 2019 - 16:00
Hajnat hyjnë në kishën e Shtërpcës, i vjedhin paratë

Policia e Kosovës njofton se në fshatin Vrbeshtic të Shtërpcës dje disa persona të panjohur kanë depërtuar në brendi të kishës dhe kanë vjedhur para të gatshme.

Bëhet e ditur se rasti është duke u hetuar.

(Kosova Sot Online)