Nipi rrah gjyshen në Suharekë

  • 11 shtator 2019 - 11:01
Nipi rrah gjyshen në Suharekë

Një person është arrestuar në Suharekë, pasi që i njëjti ka ushtuar dhunë psikike dhe fizike ndaj gjyshes së tij.

Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme, ka njoftuar Policia e Kosovës.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje. 

(Kosova Sot Online)