E rëndë: Babai godet me sëpatë vajzën dhe bashkëshorten

  • 11 shtator 2019 - 19:45
E rëndë: Babai godet me sëpatë vajzën dhe bashkëshorten

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e së mërkurës në Gumenicë të Vlorës.

Një burrë ka goditur me sëpatë vajzën dhe bashkëshorten e tij.

Nënë e bijë janë jashtë rrezikut për jetën.

(Kosova Sot Online)