Momenti kur tërmeti godet gjatë transmetimit drejtpërdrejtë në televizion

  • 21 shtator 2019 - 20:39
Momenti kur tërmeti godet gjatë transmetimit drejtpërdrejtë në televizion

Dy tërmete të fuqishme kanë goditur Shqipërinë brenda 11 minutave. Tërmetet kanë qenë aq të fuqishme, saqë dridhjet janë dëgjuar edhe në Kosovë dhe tetë shtete të tjera. Nga këto tërmete kanë mbetur të lënduar 67 persona në Shqipëri.

E ngjarja e rëndë ka ndodhur edhe gjatë transmetimit drejtpërdrejtë në  njëemisionin e lajmeve.

Gjatë kohës sa gazetarja po transmetonte se tërmeti i parë ka lëkundur Shqipërinë, po në atë moment, ka ndodhur edhe tërmeti i dytë i cili ishte edhe më i fuqishëm. 

Për më shumë ndiqni pamjet:

(Kosova Sot Online)