Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Pejë

  • 23 shtator 2019 - 15:22
Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Pejë

Një aksident trafiku ka ndodhur pak minuta më parë në magjistralen Prishtinë-Pejë.

Lexues të medias kanë bërë të ditur se ka persona të lënduar.

Në vend të ngjarjes kanë dalë policia dhe ambulanca.

Polica deri më tani nuk ka dhënë detaje për aksidentin.

(Kosova Sot Online)