Në mashkull sulmon tjetrin me thikë

  • 25 shtator 2019 - 11:19
Në mashkull sulmon tjetrin me thikë

Rreth orës 08.00 të së martës dy persona janë rrahur mes vete në Han të Elezit, ku njëri ka pësuar lëndime trupore nga thika. Vikima  ka k?rkuar trajtim shëndetësor, derisa i dyshuari është arrestuar  e dërguar në mbajtje. 

Policia njofton se në Han të Elezit me 24 shtator në orën 07:51, raportohet se janë rrahur mes veti dy meshkuj, ku njëri nga ta ka pësuar lëndime trupore nga mjeti i ftohtë (thikë). 

Viktima është dërguar në tretman mjekësor në QKMF. Me vendim të prokurorit i dyshuari është arrestuar dhe dërgohet në mbajtje për veprën lëndim i lehtë trupor.

(Kosova Sot Online)