Aksident në magjistralen Prishtinë-Pejë, ka të lënduar

  • 03 tetor 2019 - 08:22
Aksident në magjistralen Prishtinë-Pejë, ka të lënduar

Dy vetura janë përfshirë në një aksident para pak minutave në magjistralen Prishtinë-Pejë, më saktësisht tek vendi i quajtur Kroi i Mbretit.

Nga fotot e siguruara shihet se në aksident janë përfshirë një kamionetë dhe një veturë, ndërsa dyshohet edhe për të lënduar.

Në vendin e ngjarjes shihet Policia e Kosovës dhe ndihma e shpejtë.
 

Image

(Kosova Sot Online)