Mot i vranët dhe pjesërisht me diell në ditën e zgjedhjeve në Kosovë

  • 06 tetor 2019 - 10:04
Mot i vranët dhe pjesërisht me diell në ditën e zgjedhjeve në Kosovë

Në ditën e zgjedhjeve në gjithë territorin e Kosovës do të mbajë mot i vranët dhe pjesërisht me diell.

Temperaturat minimale për sot do të jenë 7 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të jenë rreth 16 gradë celsius.

Ndërsa, për dallim nga dita e sotme, nesër pritët të kenë dhe vranësira me reshje shiu, teksa java gjithë java e ardhshme pritët të ketë mot të ndryshueshëm.

(Kosova Sot Online)