Video tronditëse: Nxënësi i vendos pistoletën në kokë profesorit

  • 01 nëntor 2019 - 18:40
Video tronditëse: Nxënësi i vendos pistoletën në kokë profesorit

Ky është momenti i tmerrshëm kur një nxënës 17 vjeç, i një shkolle të mesme në Argjentinë, i drejton  pistoletën në kokë profesorit, derisa ai i kishte kthyer shpinën dhe po shpjegonte mësimin.

Ngjarja e tmerrshme ka ndodhur në qershor në shkollën Emaus në El Palomar të Buenos Airesit, disa ditë para se nxënësit të shkonin në pushim veror.

Videoja është bërë virale pasi u shpërnda në masë të madhe në rrjetet sociale.

Pas publikimit të pamjeve kanë filluar hetimet.

(Kosova Sot Online)