Një person bie nga Pallati i Rinisë duke e shikuar ndeshjen kundër Anglisë

  • 17 nëntor 2019 - 21:05
Një person bie nga Pallati i Rinisë duke e shikuar ndeshjen kundër Anglisë

Një person është rrëzuar nga një lartësi në Pallatin e Rinisë, derisa po shikonte ndeshjen Kosovë-Angli, jashtë stadiumit “Fadil Vokrri”.

Një person ka rënë në tokë, derisa po e shikonte ndeshjen Kosovë-Angli nga hapësirat e objektit të Pallatit të Rinisë.

Në një foto të siguruar nga mediat, shihet se në vendin e ngjarjes kanë arritur policia dhe emergjenca.

Deri tani nuk dihen detaje të reja rreth këtij rasti.

(Kosova Sot Online)