Dy tërmete e godasin Vlorën

  • 03 dhjetor 2019 - 11:40
Dy tërmete e godasin Vlorën

Dy lëkundje të reja tërmeti janë regjistruar në vend, ndërsa epiqënder këtë herë nuk ka qenë më Durrësi.

Lëkundjet janë ndjerë rreth orës 10:51 me magnitudë, përkatësisht 3.4 dhe 3.5 righter, ndërsa epiqendër e tyre është Vlora.

(Kosova Sot Online)