E rëndë, 30- vjeçarja gjendet e vetëvarur

  • 08 dhjetor 2019 - 17:44
E rëndë, 30- vjeçarja gjendet e vetëvarur

Një 30-vjeçare dyshohet se është vetëvarur dhe ka ndërruar në Topojë të Fierit mëngjesin e sotëm.

Dyshimi i vetëvarjes njoftohet nga policia e Fierit.

Fier/ Informacion paraprak

Gjatë mëngjesit të sotëm dyshohet se është vetëvarur dhe ka ndërruar jetë shtetasi E.M., 30 vjeç, babues në Topojë, Fier.
Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje.

(Kosova Sot Online)