Diell, re, frymë, këtu e keni tabelën e motit për 4 ditë

  • 07 janar 2020 - 08:31
Diell, re, frymë, këtu e keni tabelën e motit për 4 ditë

Prishtina Weather ka treguar se parashikimi i motit për ditën e sotme do të jetë ftohtë dhe kryesisht me diell

Në mëngjes dita do të karakterizohet me ngrica, kurse gjatë ditës ftohtë me intervale dielli.

Temperatura minimale pritet të jetë -8 gradë Celcius, ndërsa ajo maksimalja 2 gradë Celcius.

Shtypja atmosferike do të mbetet mbi vlera normale 1027mb, e deri në fillim të javës së ardhshme do të mbesë nën këto vlera.

(Kosova Sot Online)