E bëri ish të dashurin për spital duke e rrahur, arrestohet vajza nga Lipjani

  • 15 janar 2020 - 09:08
E bëri ish të dashurin për spital duke e rrahur, arrestohet vajza nga Lipjani

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar në Lipjan një të dyshuar pasi që e njëjta pas një mosmarrëveshje e ka kanosur ish të dashurin e saj.

E njëjta është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar e dyshuara femër K/Shqiptare pasi që  e njëjta pas një mosmarrëveshje ka kanosur ish të dashurin e saj. E njëjta është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, ka bërë të ditur policia.

(Kosova Sot Online)