Istog: Vidhen para dhe ari në një shtëpi

  • 20 janar 2020 - 09:15
Istog: Vidhen para dhe ari në një shtëpi

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur të shtunën në Istog.

Një person ka raportuar në polici se persona të panjohur kanë depërtuar me forcë në shtëpinë e tij dhe kanë vjedhur para të gatshëm dhe stoli ari.

Rasti është duke u hetuar.

(Kosova Sot Online)