Kurti dhe Osmani vizitojnë familjen Jashari

  • 06 mars 2020 - 10:33
Kurti dhe Osmani vizitojnë familjen Jashari

Me rastin e shënimit të 22-vjetorit të Epopesë së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës krerët e Kosovës po vazhdojnë aktivitetet.

Kryeparlamentarja Vjosa Osmani dhe kryeministri Albin Kurti, pa homazheve në në kompleksin memorial në Prekaz, po vizitojnë familjen Jashari.

Ata së bashku me dy zëvendësministrat, ministrat po qëndrojnë për vizitë në konakun e Rifat Jasharit.

(Kosova Sot Online)