Idriz Bajrami vuan nga leukemia, ka nevojë për ndihmën tuaj

  • 26 mars 2020 - 22:46
Idriz Bajrami vuan nga leukemia, ka nevojë për ndihmën tuaj

Idriz Bajrami ka nevojë për ndihmë.

Ai është diagnostifikuar me sëmundje të rëndë të Leukemisë dhe ka nevojë për shërim jashtë vendit.

Aktualisht, Idrizi ndodhet në një spital në Gjermani për kurim, mirëpo për trajtimin intenziv të mëtutjeshëm, i nevojiten 73.550,66 euro.

Për ta ndihmuar, klikoni linkun e mëposhtëm:

https://www.gofundme.com/f/Semundje-e-Leukemis


(Kosova Sot Online)