Italia shënon numrin më të ulët të viktimave të regjistruar që prej datës 10 mars

  • 03 maj 2020 - 19:33
Italia shënon numrin më të ulët të viktimave të regjistruar që prej datës 10 mars

Italia shënon numrin më të ulët të viktimave të regjistruar që prej datës 10 mars .

Në 24 orët e fundit janë 174 viktima dhe 1389 raste pozitive.

Numri i të shëruarve ka në 24 orët e fundit është 1740.

(Kosova Sot Online)