Shpërthen bombola e gazit në Shkodër, një person i plagosur

  • 04 maj 2020 - 16:59
 Shpërthen bombola e gazit në Shkodër, një person i plagosur

Nje bombol gazi ka shpërthyer në një banesë në Shkodër, në rrethana ende të paqarta. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë dhe nga raportimet paraprake mësohet se një person ka mbetur i plagosur.

Policia e zjarrfikësit i janë drejtuar vendngjarjes dhe priten të tjera detaje.

(Kosova Sot Online)