Kryeministri Rama i ‘bashkohet’ TikTok-ut, do qeshni shumë me këtë video

  • 23 maj 2020 - 14:59
Kryeministri Rama i ‘bashkohet’ TikTok-ut, do qeshni shumë me këtë video

Kryeministri Edi Rama e ka treguar shpesh natyrën e tij karizmatike dhe moderne. Ai ka qenë ndër të parët politikanë që ka ‘përqafuar’ rrjetet sociale dhe duket se edhe TikTok-u nuk bën përjashtim.

Ai ka publikuar një video, duke zgjedhur një nga deklaratat e famshme të rivalit të tij politik, Lulzim Basha, kur fliste nga foltorja e kuvendit, të cilën Rama e përdor shpesh duke ironizuar Bashën.

Imitimi është i një vajze të re, të cilën Kryeministri e quan ‘artiste’.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Artisteë

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

(Kosova Sot Online)