Vuçiq viziton sot një qytet afër kufirit me Kosovën

  • 03 qershor 2020 - 08:55
Vuçiq viziton sot një qytet afër kufirit me Kosovën

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq pritet që ta vizitojë sot një qytet serb afër kufirit me Republikën e Kosovës.

Zyra e Presidencës njofton se Vuçiq do të qëndroj në Novi Pazar.

Ai do të vizitojë punimet për ndërtimin e rrugës Karajukiëa Bunari – Rasno, si dhe punimet për rindërtimin e rrugës Novi Pazar – Tutin.

(Kosova Sot Online)