E trishtë: Në moshë të re ka ndërruar jetë – Dafina Fazliu

  • A.P /
  • 29 qershor 2020 - 10:35
E trishtë: Në moshë të re ka ndërruar jetë – Dafina Fazliu

Ka ndërruar jetë – Dafina Fazliu – Kamberi
Nga Presheva.

Kryetari i Komunës se Preshevës Shqiprim Arifi: Shpreh ngushllimet më të përzemërta për ndarjen nga jeta të Dafina Fazliut

Ndihem thellësisht i tronditur dhe i shokuar për ndarjen e parakohshme nga jeta të Dafinës.

Shpreh ngushllimet më të përzemërta dhe në këto momente të vështira jemi së bashku dhe ndajmë dhimbjen me familjen Kamberi dhe Fazliu.

Dafinë, kujtimi për ty do të jetë i përjetshëm. Ishe dhe do mbetesh simbol i femrës sonë. Do të kujtojmë me mallë.

Ngushëllime familjes – Fazliu & Kamberi
Pusho e qetë Engjull …

Pusho e qetë Dafinë!

(Kosova Sot Online)