Lladrovci: Nuk do të hyja në Qeveri, por do ta përkrahja për punët e mira pa kushte

  • E.K /
  • 11 korrik 2020 - 16:22
Lladrovci: Nuk do të hyja në Qeveri, por do ta përkrahja për punët e mira pa kushte

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka dhënë opinionin e tij rreth situatës aktuale, duke cekur se “do të përkrahte çdo iniciativë të argumentuar të Qeverisë, me interes për shtetin dhe qytetarët”.

Ai ka shkruar se “nuk do të hyja në Qeveri, por, të gjitha punët e mira dhe iniciativat e qëlluara do t’i përkrahja, pa kushte!”

Postimi i plotë i Lladrovcit në fb:

Situata në vend, imponon unifikim të faktorit institucional, politik e qytetar, përtej kauzave të veçanta dhe interesave të pjesëshme.

Po të pyetesha unë, do ta përkrahja çdo iniciativë të argumentuar të Qeverisë, me interes për shtetin dhe qytetarët. Akute janë Dhomat e specializuara, Dialogu, Procesi integrues dhe Covid-19.

Nuk do të hyja në Qeveri, por, të gjitha punët e mira dhe iniciativat e qëlluara do t’i përkrahja, pa kushte!

by Taboola

You May Like

Deklarata shokuese: “Hashim Thaçi shkon në Hagë për të mos u kthye më kurrë”

Trondit Tomë Gashi: Kjo figurë e lartë shtetërore do të marrë ftesë nga Gjykata Speciale – zbulon të tjera detaje të padëgjuara për Specialen

Gruaja heq pantallonat në plazh gjatë raportit të lajmeve live

Largohet edhe një zyrtar nga LDK-ja: Nga ky moment do ta përkrah fuqishëm kryeministrin Kurti

Ky është lideri politik që Thaçi ia ka frikën se kur të vije në pushtet mund ta burgos

“Po bëj seks me dhëndrin, dhe më shijon pafund”/ Vjehrra rrëfen historinë e saj të çuditshme

Milaim Zeka ka disa fjalë për ish të dashuren e Haxhi Shalës, Angelinën

Daçiq paralajmëron një lajm të keq për Kosovën

Emisari francez thotë se ka ardhur me një porosi të veçantë për Albin Kurtin!

(Kosova Sot Online)