Ministrat e LDK-së i mësyjnë Istogut

  • E.K /
  • 06 gusht 2020 - 09:11
Ministrat e LDK-së i mësyjnë Istogut

Komunën e Istogut sot do ta vizitojnë tre ministra të Qeverisë Hotit e që të tre këta vijnë nga partia e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), parti kjo që udhëheq në këtë komunë.

I pari i kësaj komune, Haki Rugova, do të presë në takim ministrin e Punëve të Brendshme, Agim Veliu, ministrin e Infrastrukturës, Arban Abrashi dhe ministrin e Bujqësisë, Besian Mustafa,

Vizita pritet të mbahet në ora 11:00.

(Kosova Sot Online)