E rëndë në Durrës/ 10-vjeçari nga Kosova mbytet në pishinë

  • E.K /
  • 12 gusht 2020 - 13:09
E rëndë në Durrës/ 10-vjeçari nga Kosova mbytet në pishinë

Një ngjarje tragjike raportohet nga Durrësi.

Policia bën me dije se sot, më datë 12.08.2020, rreth orës 12:40, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, shtetasi kosovar E.T., 10 vjeç, dyshohet se është mbytur duke u larë në pishinë, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

(Kosova Sot Online)