Rrahje mes dy personave në Prishtinë, boksa e shqelma, njërit i fluturon këpuca

  • E.K /
  • 15 gusht 2020 - 17:09
Rrahje mes dy personave në Prishtinë, boksa e shqelma, njërit i fluturon këpuca

Një përleshje fizike ka ndodhur në Veternik të Prishtinës mes dy personave.

Media  ka siguruar pamjet e rrahjes, afër Albi-Mall.

Të përfshirë në rrahje janë një taksistë dhe roje/sigurim.

Më poshtë, pamjet:

 
Rrahje mes dy personave në Veternik, boksa e shqelma, njërit i fluturon këpuca

Rrahje mes dy personave në Veternik, boksa e shqelma, njërit i fluturon këpuca

Publiée par IndeksOnline sur Samedi 15 août 2020

(Kosova Sot Online)