Breshër i madh në Vushtrri

  • E.K /
  • 15 gusht 2020 - 17:50
Breshër i madh në Vushtrri

Përgjatë të shtunës dhe së dielës ishte paralajmëruar që do të kishte rënie temperaturash dhe reshje të mëdha shiu.

E një situatë e tillë meteorologjike e ka përfshirë pothuajse gjithë Kosovën. Në Mitrovicë ka reshje të mëdha shiu e erëra të forta, derisa në Vushtrri ka rënë breshër.

Meteo Ballkan ka publikuar një fotografi në të cilën shihet një kokërr e madhe breshrit që ka rënë sot.

 

Ndërkohë në Stanofc të Vushtrrisë ë Foto: Pajtim M Kasumi

Publiée par Meteo Ballkan sur Samedi 15 août 2020

(Kosova Sot Online)