Nuk është Joachim Low, është Hashim Thaçi

  • A.P /
  • 16 tetor 2020 - 22:12
Nuk është Joachim Low, është Hashim Thaçi

Një fotografi e presidentit Hashim Thaçi në kohën sa ishte nxënës i gjimnazit ka vënë në pah ngjashmërinë me Joachim Low, trajnerin gjerman të futbollit.

Thaçi me stilin e flokëve si adoleshent i përngjanë shumë trajnerit gjerman në këtë fotografi.

 

Ai shihet me shokët dhe shoqet e gjimnazit në fotografinë përkujtimore të klasës.


(Kosova Sot Online)