Vjosa Osmani si maturante në vitin 2000, dukej krejt ndryshe

  • G.G /
  • 20 October 2020 - 13:29
Vjosa Osmani si maturante në vitin 2000, dukej krejt ndryshe

Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani ka ndryshuar shumë që nga vitet e adoleshencës.

Reporteri.net nga siguruar një foto nga koha kur Vjosa Osmani ishte maturante.

Ajo sikurse ishte praktikë në përfundim të shkollës, është fotografuar bashkë me shoqërinë e klasës dhe me profesorët e saj.

Kjo foto është bërë gjatë natës së maturës, saktësisht në vitin 2000.

Osmani njihet në opinion si një grua shumë e zëshme dhe e guximshme. Ajo ishte kandidate për kryeministre nga LDK, në zgjedhjet e 6 tetorit.

(Kosova Sot Online)