A ishte i ndjeri, Fadil Syleviqi, dëshmitar i mbrojtur?

  • G.G /
  • 15 janar 2021 - 17:41
A ishte i ndjeri, Fadil Syleviqi, dëshmitar i mbrojtur?

Pjesëtari i policisë së Kosovës dhe ish-pjesëtari i MUP-it sërbë Fadil Syleviqi është gjetur i vdekur sot afër liqenit tê Badovcit.

Sipas mediave Syleviqi ishte edhe dëshmitar i mbrojtur i gjykatës speciale.

(Kosova Sot Online)