Zhduket që tri ditë një vajzë nga Prizreni

  • A.P /
  • 07 mars 2021 - 10:12
Zhduket që tri ditë një vajzë nga Prizreni

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës është bërë e ditur se një vajzë nga Prizreni është zhdukur qe tri ditë, teksa rastin në polici e ka lajmruar ditën e djeshme babai i saj.

Rastin në polici e ka lajmëruar babai i saj, teksa ka thënë se vajza e tij është larguar  nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj.

Njoftimi i plotë i policisë:

Rr. Ernest Koliqi, Prizren, 04.03.2021-17:00. Me datë 06.03.2021 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj.

(Kosova Sot Online)