Autostrada “Ibrahim Rugova” zbardhet nga bora

  • E.K /
  • 10 mars 2021 - 09:44
Autostrada “Ibrahim Rugova” zbardhet nga bora

Pas motit me diell për disa ditë në Kosovë, janë rikthyer reshjet e borës.

Kjo ka bërë që rrugët në autostradën Ibrahim Rugova dhe shumë të tjera, të mbulohen nga bora.

(Kosova Sot Online)