Kjo është motra simpatike e Vjosa Osmanit, ja vlen ta shikoni

  • G.G /
  • 23 mars 2021 - 16:54
Kjo është motra simpatike e Vjosa Osmanit, ja vlen ta shikoni

Vjosa Osmani u bë sensacion gjatë këtyre ditëve me performancën e saj politike gjatë fushatës zgjedhore në Kosovë.

Por, përtej performancës politike dhe shumë elementeve pozitive profesionale të Vjosës, si duket ajo ka diqka edhe më të mirë në rrethin e saj.

Është motra Blinera, e cila i ka jap Vjoses mbështetje të fuqishme strategjike në fushatë,por, ajo po njihet edhe për elementin unik të gjinisë femërore.

Elegante dhe e bukur, me një stil i cili e perfeksionon atë si njëren nga zonjat me sensin më poztiv të kohës. Blinera është e martuar dhe ka një vajzë bukuroshe. 

(Kosova Sot Online)