Momenti kur kryeimami i Pejës, Enes Goga, ndjen tërmetin derisa po fliste dhe kërkon të shkëputet nga emisioni

  • E.K /
  • 23 April 2022 - 10:11
Momenti kur kryeimami i Pejës, Enes Goga, ndjen tërmetin derisa po fliste dhe kërkon të shkëputet nga emisioni

Një tërmet i fuqishëm mbrëmë goditi Bosnje Hercegovinën i cili u ndje edhe në Kosovë.

Ky tërmet më shumë u ndje në qytetin e Pejës.

Këtë e dëshmon edhe një video ku kryeimami i Pejës, Enes Goga, derisa po fliste përmes një lidhje video me Peace TV ndien lëkundjet e tërmetit.

Pasi e vërejti se lëkundjet ishin jo të vogla , hoxha kërkoi për pak të shkëputej nga lidhja.

Edhe qytetarë nga Peja mbrëmë të shqetësuar me tërmetin, kanë dalë nga banesat e tyre.

(Kosova Sot Online)