Burrë e grua përleshen me njëri-tjetrin në Gjakovë, Policia i arreston

  • S.A /
  • 20 August 2022 - 08:48
Burrë e grua përleshen me njëri-tjetrin në Gjakovë, Policia i arreston

Policia e Kosovës ka arrestuar një çift në Gjakovë, meqenëse të njëjtit ishin përleshur me njëri-tjetrin.

Pas tretmanit mjekësor, burri është dërguar në mbajtje, e gruaja është liruar në procedurë të rregullt. “Gjakovë 19.08.2022 – 12:00. Janë arrestuar dy të dyshuar (një  femër dhe një  mashkull), pasi që janë përleshur në mes vete. Pas tretmanit mjekësor me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje, ndërsa e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

(Kosova Sot Online )