Vjehrri 72 vjeçar ngacmon sek*ualisht nusen e djalit

  • E.K /
  • 11 November 2022 - 15:23
Vjehrri 72 vjeçar ngacmon sek*ualisht nusen e djalit

Vjehrri ka ngacmuar sek *ualisht nusen e djalit në Korçë, përcjell "Kosova Sot Online".

Policia ka bërë të ditur se nusja ka kallëzuar në polici vjehrrin e saj 72 vjeçar.

Gjithashtu u referuan materialet në Prokurori dhe filloi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasin I. M., 72 vjeç, banues në fshatin Porodinë, Korçë, për veprën penale “Ngacmimi seksual”, pas kallëzimit të bërë nga nusja e djalit të tij, e cila pretendon se është ngacmuar seksualisht nga ky shtetas.

(Kosova Sot Online)