Vishuni trashë, pritet të ketë borë në këtë ditë

  • E.K /
  • 24 November 2022 - 08:23
Vishuni trashë, pritet të ketë borë në këtë ditë

Sot në Kosovë moti do të mbajë i vranët dhe do të ketë rreshje shiu, shkruan "Kosova Sot Online".

Javen e ardhshme pritet të zbriten temperaturat.

“Reshjet e borës nëpër ultësira priten ditën e diel, derisa java e ardhshme parashihet të ketë temperatura paksa më të ulëta nga vlerat mesatare, me më pak sasi të reshjeve”, thuhet në njoftimin e Prishtina Weather.

(Kosova Sot Online)