Mot i vranët dhe me shi sot në Kosovë

  • E.K /
  • 30 November 2022 - 07:57
Mot i vranët dhe me shi sot në Kosovë

Sot në Kosovë, do të mbajë mot i vranët dhe me shi, shkruan "Kosova Sot Online".

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -2 deri 0 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 4-6 gradë Celsius.

(Kosova Sot Online)