Me plagë në hundë dhe faqe, si duket Sali Berisha pas goditjes me grusht nga sulmuesi

  • E.K /
  • 06 December 2022 - 14:00
Me plagë në hundë dhe faqe, si duket Sali Berisha pas goditjes me grusht nga sulmuesi

Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha, është goditur me grusht në fytyrë nga një person gjatë protestës së sotme në Tiranë, përcjell "Kosova Sot Online".

Shumë protestues i janë vërsulur personit që e goditi me grushte Sali Berishën, përcjell "Kosova Sot Online".

Berisha ka marur lëndime në hundë dhe faqe.

(Kosova Sot Online)