29 orë pas tërmetit, foshnja 2 muajshe shpëtohet e gjallë nga rrënojat në Turqi

  • E.K /
  • 07 February 2023 - 13:01
29 orë pas tërmetit, foshnja 2 muajshe shpëtohet e gjallë nga rrënojat në Turqi

Turqia dje u godit nga një tërmet i fuqishëm, duke shkaktuar mijëra të vdekur dhe mijëra të lënduar, përcjell “Kosova Sot Online”

Raportohet se një foshnjë 2 muajshe u shpëtua e gjallë nga rrënojat 29 orë pas tërmetit në Hatay.

Këto janë pamjet e momentit kur fëmija u shpëtua.

(Kosova Sot Online)