KQZ publikon adresat e sakta të 19 qendrave të votimit për nesër

  • E.K /
  • 22 April 2023 - 17:33
KQZ publikon adresat e sakta të 19 qendrave të votimit për nesër

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve njofton të gjithë qytetarët me të drejtë vote në katër komunat e Republikës së Kosovës: Mitrovicë e Veriut, Zveçan, Leposaviq dhe Zubin Potok, se këto janë lokacionet e sakta të 19 qendrave të votimit për zgjedhjet e 23 prillit.

Në këtë LINK mund t’i gjeni lokacionet.

https://kqz-ks.org/keto-jane-adresat-e-sakta-te-19-qendrave-te-votimit-per-zgjedhjet-e-23-prillit/

(Kosova Sot Online)