Ushtarët e KFOR’it shihen të shtrirë në Veri

  • A.P /
  • 29 May 2023 - 19:09
Ushtarët e KFOR’it shihen të shtrirë në Veri

Gjatë ditës në Zveçan ka pasur përleshje në mes forcave të KFOR’it dhe protestuesve serbë.

Disa pjesëtarë të lënduar të KFOR-it janë parë në rrugë të Zveçanit pas intervenimit për t’i shpërndarë protestuesit serbë në Zveçan. 

(Kosova Sot Online)