Kush është gruaja në krah të Albulena Haxhiut?

  • A.P /
  • 12 June 2023 - 22:00
Kush është gruaja në krah të Albulena Haxhiut?

Bashkë me Koordinatoren e Komiteteve në VV, Dejona Mihali, ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu ka publikuar një fotografi, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

“Më në fund një foto bashkë”, ka shkruar Haxhiu sipër fotografisë.

Ndryshe, Mihali njihet si një prej zyrtareve me peshë në këtë parti.

Ndaj saj ka pasur edhe ankesa për interferime të shpeshta edhe ndaj deputetëve të partisë, të cilët, sipas ligjeve dhe rregullores së Kuvendit kanë pavarësi të plotë në mbajtjen e qëndrimeve dhe bindjeve personale.

(Kosova Sot Online)