Doli nga burgu i Hajvalisë, gruaja e raporton të zhdukur burrin e saj, nuk dihet vendndodhja e tij

  • E.K /
  • 11 January 2024 - 10:22
Doli nga burgu i Hajvalisë, gruaja e raporton të zhdukur burrin e saj, nuk dihet vendndodhja e tij

Një grua e ka raportuar të zhdukur bashkëshortin e saj, shkruan “Kosova Sot Online”.

Gruaja ka raportuar se burri i saj ka dalë nga burgu i Hajvalisë më 9 janar, por që nuk dihet se ku është.

Njoftimi i Policisë:

PERSON I ZHDUKUR

Hajvali, Prishtinë 10.01.2024 – 15:00. Ankuesja femër kosovare, ka raportuar se bashkëshorti i saj mashkull kosovar me datën 09.01.2024 ka dalë nga burgu i Hajvalisë dhe nuk dihet vendndodhja e tij.

(Kosova Sot Online)