E dhimbshme: Vdes në moshë të re i riu nga qyteti i Ferizajit

  • A.P /
  • 12 April 2024 - 17:30
E dhimbshme: Vdes në moshë të re i riu nga qyteti i Ferizajit

Sot ka ndërruar jetë në moshë të re Ramiz Karalija nga Pleshina e Ferizajt, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Lajmin e kanë bërë të ditur përmes një njoftimi familjarët e tij.

Ngushëllime familjes Karalija dhe të njohurëve të të ndjerit!

(Kosova Sot Online)