Përgjigjet Peci, pasi Kurti i bëri thirrje të dalë në zyrën e tij në Zveçan: Jemi duke i përgatitur zyrat

  • E.K /
  • 22 April 2024 - 14:25
Përgjigjet Peci, pasi Kurti i bëri thirrje të dalë në zyrën e tij në Zveçan: Jemi duke i përgatitur zyrat

Kryetari i Komunës së Zveçanit, Ilir Peci është përgjigjur ndaj thirrjes së kryeministrit Kurti për ta ushtruar detyrën në zyrë, përcjell “Kosova Sot Online”.

Ai tha se zyrat janë duke u përgatitur dhe se në momentin që të jenë gati ata do ta vazhdojnë detyrën.

“Jemi duke i përgatitur zyrat, momentin qe është gjithçka gati do të vazhdojmë”, u përgjigj shkurtimisht Peci.

(Kosova Sot Online)