Receta që është shndërruar në hit botëror, shëron kancerin

  • 27 shkurt 2020 - 13:40
Receta që është shndërruar në hit botëror, shëron kancerin

Kjo recetë ia vlen të provohet, pasi që përbëhet nga vetëm përbërës natyralë. U ka ndihmuar mijëra njerëzve, përse të mos e provoni dhe ju Përbërësit e nevojshëm: 35 dkg gjethe të freskëta aloe vera 6 lugë të mëdha alkool, rum ose uiski 50 dkg mjaltë natyral Gjethet i pastroni dhe nuk i qëroni.

I vendosni në blender, e më pas shtoni mjaltin dhe alkoolin. I përzieni të gjitha. Përgatitjen as mos e zieni as mos e kulloni. Merrni nga një lugë, tri herë në ditë, gjysmë orë para shujtave. Përgatitjen ta ruani në frigorifer, dhe ta mbani në shishe prej qelqi.  

(Kosova Sot Online)