Nëse e konsumoni këtë lëng për 30 ditë, ju nevojitet gardërobë e re

  • 02 qershor 2020 - 21:04
 Nëse e konsumoni këtë lëng për 30 ditë, ju nevojitet gardërobë e re

Kur t’ju duket se keni provuar gjithçka dhe se heqja e kilogramëve shtesë është një mision i pamundur, është koha e duhur që të provoni këtë lëng me dy përbërës.

Me arsye e quajnë edhe mrekullia e humbjes në peshë, sepse ka efekte të pabesueshme dhe atë pas vetëm një muaji. Ky lëng i ndihmon trupit tuaj që të heqë qafe ujin tepricë, eliminon fryrjet, shkrin qelizat yndyrore, përmirëson fshikëzën që të punojë dhe të hedhë helmet nga organizmi.

Ajo që është edhe më e rëndësishme, përbërësit janë shumë të lirë, e për përgatitjen ju nevojiten vetëm 5 minuta, kështu që ky ilaç është ideal edhe për personat dembelë, që nuk mund të presin t’i shohin rezultatet.

Përbërësit:

1 limon;
60 g majdanoz;
60 ml ujë.

Përgatitja:

Shtrydheni lëngun nga limoni dhe majdanozin e copëtoni. I vendosni në gotë dhe sipër ia derdhni ujin.

Përdorimi: Këtë lëng ta pini në lukth të thatë. Ta konsumoni nga një gotë për gjashtë ditë, e më pas të bëni një pauzë dhjetëditëshe dhe mund të filloni përsëri. Filloni përnjëherë, e për dhjetë ditë keni nevojë për gardërobë të re.

(Kosova Sot Online)